2 روستای شهرستان خنداب به جمع روستاهای تحت پوشش شرکت آبفار اضافه شد

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 16 مارس, 2019 - 11:33

عزیزاله سلطانی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خنداب اعلام کرد : در سال 97 با تحت پوشش درآمدن دو روستای موک و قشلاق ، مجموعا از بین 83 روستای شهرستان تعداد  64 روستا از خدمات شرکت آب و فاضلاب روستایی استفاده می کنند .

وی ادامه داد: با همکاری فرمانداری شهرستان جلسات مختلفی با شورا و دهیاری های روستاهای غیر تحت پوشش برگزار کردیم و تلاش داریم همه روستاهای شهرستان خنداب را تحت پوشش خدمات خود درآوریم

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان خنداب گفت : برخورداری از وضعیت مناسب کمی و کیفی آب در روستاهای شهرستان خنداب مستلزم تحت پوشش درآمدن روستا و استفاده از خدمات این شرکت می باشد.

 سلطانی در خصوص اقدامات انجام شده برای روستای قشلاق گفت : ساخت یک مخزن 50 متر مکعبی، اجرای 6.2 کیلومتر خط انتقال، اجرای  2 کیلومتر شبکه توزیع  و نصب 43 فقره نصب انشعاب  از اقدامات انجام شده در این روستا می باشد.

وی همچنین گفت : برای انجام پروژه آبرسانی به روستای موک یک حلقه چاه حفر و تجهیز  گردید همچنین اجرای شبکه به طول 1.6 کیلومتر، اجرای خط انتقال به طول 1.1کیلومتر و اجرای  24 فقره  انجام شده است.

وی گفت : تلاش داریم تا روستای 680 خانواری مهر سفلی را تحت پوشش خدمات خود درآوریم و برای این امر تا کنون ، یک مخزن ذخیره به حجم 500 متر مکعبی ، حفر یک حلقه چاه ، ساخت ایستگاه پمپاژ و فنس کشی محوطه ، اجرای خط برق و شبکه توزیه آب  و نصب 240 فقره انشعاب به انجام رسیده است.

سلطانی افزود: بخش عمده ای از شبکه خط انتقال روستاهای مهر علیا و آدشته به طول 4000 متر انجام شد و  دو حلقه چاه جدید در روستاهای خانقاه و مهر علیای این شهرستان حفر گردید.

 وی گفت : جهت ارتقای سطح کیفی آب شرب روستای خانقاه ، نصب یک دستگاه آب شیرین کن در این روستا نصب شد و مخزن جدید روستای نوده به حجم 100متر مکعب راه اندازی شد  

مدیر امور آبفار شهرستان خنداب همچنین از اجرای خط انتقال روستای جوشیروان نیز به متراژ 400 متر ، شستشوی ...مورد مخازن این شهرستان به متراژ 6150 متر مکعب طی دو بار در سال ، انجام 202 مورد آزمایش شیمیایی و میکروبی 1812  خبر داد.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است