پروژه های آبرسانی به 3 روستای شهرستان کمیجان به بهره برداری رسید

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
سه‌شنبه, 12 مارس, 2019 - 08:40

پروژه های آبرسانی به روستاهای سمقاور ، امام زاده عباس و دره سبز شهرستان کمیجان با هزینه ای بالغ بر 8هزار و 700 میلیون ریال در سال 97 به اتمام رسید.

محمدرضا نعیمی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان کمیجان در این رابطه گفت : برای تکمیل پروژه آبرسانی به روستای سمقاور اجرای خط پمپاژ با لوله پلی اتیلن به مقدار 4 کیلومتر، اجرای فنس و محوطه سازی پیرامون چاه  روستا و تجهیز یک باب ایستگاه پمپاژ انجام شده است.

وی گفت : برای آبرسانی به روستای امازاده عباس ، یک حلقه چاه دستگاهی به عمق 120 متر حفر و یک باب ایستگاه پمپاژ برای آن نصب و تجهیز گردید همچنین برای آبرسانی به روستای دره سبز کف شکنی یک حلقه چاه به عمق 42  متر وفنس و محوطه سازی پیرامون آن انجام شد و قسمتی از شبکه توزیع آب این روستا تعویض گردید.

مدیر امور آبفار شهرستان از دردست اجرا بودن 6 پروژه آبرسانی به روستاهای کمیجان خبر داد و عنوان کرد : اجرای قسمتی از شبکه توزیع و نصب انشعابات روستای فرک ، اجرای خط پمپاژ و جابجایی مخزن فلزی روستای چابار ، اجرای قسمتی از شبکه توزیع و نصب انشعابات روستاهای فتح آباد و میدانک ، اجرای قسمتی از شبکه توزیع و نصب انشعابات روستا وفس از جمله این پروژه ها می باشد

 

وی ادامه داد : احداث مخزن 500 مترمکعبی جهت آبرسانی به روستای خسروبیگ ،  اجرای خط پمپاژ از مخزن  روستای محمودآباد تا مخزن روستای ولید آباد و اجرای  6 کیلومترخط برق چاه مجتمع چهرقان- سیجان - طرلان از دیگر پروژه های در دست اجرا  در روستاهای شهرستان کمیجان می باشد.

محمد رضا نعیمی گفت : امیدواریم با همکاری فرمانداری شهرستان اعتبار مورد نیاز این پروژه ها تامین گردد تا بتوان در سال 98 شاهد تکمیل آنها باشیم.

مدیر امور آبفار شهرستان کمیجان با اشاره اقدامات گسترده این امور در نگهداری و بهره برداری از تاسیسات آبرسانی به روستاها در سال 97 گفت : ترمیم 730 مورد شکستگی خطوط لوله و شبکه آب ، تعویض 20 انشعاب فرسوده ، توسعه شبکه به طول 700 متر ، تعمیر 38 مورد تابلو برق ، آبرسانی سیار به روستای ولید آباد به تعداد 36 سرویس ، خرید و نصب دو عدد پمپ جدید و........ از مهمترین اقدامات این امور می باشد.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است