پروژه آبرسانی به روستای سوار آباد شهرستان اراک با حضور نمایندگان مجلس و فرماندار اراک به بهره برداری رسید.

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
سه‌شنبه, 12 فوریه, 2019 - 08:06

همزمان با هشتمین روز ایام الله دهه فجر انقلاب پروژه آبرسانی به روستای سوار آباد شهرستان اراک ، با حضور فرماندار ، نمایندگان مجلس این شهرستان ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و جمعی از مردم و مسولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار استان مرکزی ، عرفانی نسب مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال در شهرستان اراک ، پروژه های آبرسانی به 3 روستای سوار آباد ، چشمه پهن و کلاغ نشین به بهره برداری میرسد گفت : در این پروژه ها علاوه بر نصب 3 باب ایستگاه  پمپاژ و 40 متر فنس پیرامون ، مجموعا بیش از 11 کیلومتر خطوط انتقال و شبکه توزیع آب اجرا شده است .

 

 

 

وی اجرای 530 متر خطوط انتقال و نصب 195 فقره انشعاب جدید از دیگر اقدامات انجام شده در این 3 پروژه دانست و گفت : این اقدامات مجموعا هزینه ای بالغ بر 8800 میلیون ریال در پی داشت و 2000 نفر از مزایای این پروژه ها بهره مند شدند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی با اشاره به اینکه درجشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ، 30 پروژه آبرسانی به روستای استان به بهره برداری میرسد گفت : این پروژه ها در روستاهای 9 شهرستان استان به بهره برداری میرسد و مجموعا جمعیتی بالغ بر 12800 نفر از مزایای آن بهره مند میشوند. 

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است