افتتاح پکیج تصفیه آب روستای دودهک با حضور استاندار استان مرکزی

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
شنبه, 2 فوریه, 2019 - 14:08

در دومین روز از دهه مبارک فجر پروژه تصفیه آب روستای دودهک شهرستان دلیجان با حضور استاندار استان مرکزی و معاونین ایشان ، نماینده مجلس و فرماندار شهرستان دلیجان ، مدیر عامل شرکت آبفار استان مرکزی و جمعی از مردم و مسولین برگزار شد.

در این مراسم مهندس یوسف عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی گفت: نصب و بهره برداری از این سیستم تصفیه آب 3.5 میلیارد ریال هزینه داشت و با بهره برداری از آن ، آب شرب روستای دودهک شهرستان دلیجان با تعداد 1716 نفر به صورت سالم و بهداشتی تصفیه میگردد.

 

 

وی گفت :  آب شرب این روستا از خط انتقال پروژه آبرسانی کوچری تامین میگردد که با استفاده از این پکیج ، تصفیه شده و به صورت سالم و بهداشتی به مشترکین روستای دودهک تحویل می شود.

عرفانی نسب افزود : در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سطح شهرستان دلیجان ، 7 پروژه آبرسانی به روستاها با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد ریال به طور همزمان به بهره برداری میرسد که پروژه تصفیه آب روستای دودهک ، یکی از این پروژه ها می باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی از بهره برداری 30 پروژه آبرسانی به روستاها در سطح استان مرکزی با هزینه ای بالغ بر 80788 میلیون ریال خبر داد و گفت :  مجموعا 33 روستا با جمعیتی بالغ بر 12804 نفر از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است