آغاز به کار غرفه شرکت آبفار مرکزی در نمایشگاه دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی در اراک

hamedi.m.337
تاریخ آخرین تغییر: 
یک‌شنبه, 3 فوریه, 2019 - 13:25

نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب اسلامی استان مرکزی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی اراک آغاز به کار کرد و شرکت آبفار مرکزی با برپایی غرفه  و استقرار میز خدمت در آن ، آمادگی ارایه خدمات خود ، به مشترکین را دارد.

به گزارش شرکت آبفار مرکزی محمد حامدی رئیس اداره روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت با بیان این خبر گفت :در این غرفه علاوه بر میز خدمت ، خدمات آبرسانی ارایه شده به روستاها در 40 ساله گذشته و همچنین خدمات الکترونیکی جدید این شرکت در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

 

رئیس اداره روابط عمومی و آموزشی شرکت آبفار از حضور مدیرعامل و معاونین این شرکت در غرفه مذکور جهت ملاقات عمومی با مردم در طول مدت نمایشگاه خبر داد.

 

وی گفت : در این نمایشگاه غرفه ای مجزا برای نقاشی های برتر مسابقه سراسری آب = زندگی که در مدارس روستاهای استان مرکزی در سال جاری انجام شد ، برپا گردید و برترین آثار نقاشی های دانش آموزان مدارس روستایی استان در این غرفه به نمایش گذاشته شد.

حامدی افزود : در روز یکشنبه مورخ 14 بهمن ماه با مشارکت شرکت آب و فاضلاب شهری استان جشنواره نخستین واژه در سالن آمفی تاتر این نمایشگاه راس ساعت 10- 11 صبح برگزار میگردد.

قابل ذکر است این نمایشگاه از تاریخ 12  لغایت 17 بهمن ماه همه روزه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصر‌ها از ساعت ۱۵ تا ۲۱ آماده بازدید عموم مردم می باشد که روستاییان عزیز می توانند با مراجعه به غرفه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی از خدمات این شرکت استفاده نمایند.

ویژه

© کلیه حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی محفوظ است